Kontakt

DIG ?wita?a Sp. z o.o.

ul. Dworcowa 53,
44-340 ?aziska
(obok Wodzis?awia ?l?skiego), woj. ?l?skie

+48 32 720 35 40
+48 32 720 35 41
kontakt@switala.pl

NIP 647-247-04-89
REGON 240867351
KRS 0000303319

dzia? handlowy

Maszyny do obróbki blachy

Anna ?wita?a
+48 32 720 35 40 wew. 22
+48 608 316 115
ania@switala.pl

Roman Zje?d?a?ka
+48 32 720 35 40 wew. 32
+48 691 611 333
zjezdzalka@switala.pl

Nikola Drzewiecka
+48 32 720 35 40 wew. 24
 
drzewiecka@switala.pl

Maszyny do obróbki drutu

Iwona Szmuksta
+48 32 720 35 40 wew. 26
+48 601 489 836
szmuksta@switala.pl

Dominik Gorgol
+48 32 720 35 40 wew. 27
+48 609 230 333
gorgol@switala.pl

 

 

Maszyny do obróbki rur

Ewa Zientek
+48 32 720 35 40 wew. 30
+48 691 876 670
zientek@switala.pl

Kamil Zapiórkowski
+48 32 720 35 40 wew. 29
+48 669 680 555
zapiorkowski@switala.pl

 

 

Prasy do t?oczenia i linie podaj?ce

Ewa Zientek
+48 32 720 35 40 wew. 30
+48 691 876 670
zientek@switala.pl

Kamil Zapiórkowski
+48 32 720 35 40 wew. 29
+48 669 680 555
zapiorkowski@switala.pl

 

Filtracja przemys?owa, profile stalowe specjalne

Kamil Zapiórkowski
+48 32 720 35 40 wew. 29
+48 669 680 555
zapiorkowski@switala.pl

 

 

serwis

Dariusz Czapla
+48 32 728 85 33 wew. 40
+48 606 463 364
czapla@switala.pl

Bartosz Tkocz
+48 32 728 85 33 wew. 41
+48 691 842 105
tkocz@switala.pl

 

Grzegorz Wojda
+48 32 728 85 33 wew. 41
+48 606 346 148
 wojda@switala.pl

sekretariat

Sylwia Mandel
+48 32 720 35 40 wew. 19
+48 601 553 602
mandel@switala.pl

Marzena Rosa
+48 32 720 35 40 wew. 20
+48 604 850 457
rosa@switala.pl

 

Dzia? ksi?gowy

Agnieszka Potysz
+48 32 720 35 40 wew. 35
+48 663 973 499
 potysz@switala.pl

 

 

 

 

 

Sprawd? nas na

LinkedIn

福彩天下 屏边| 勐海县| 会东县| 武定县| 静乐县| 疏勒县| 于都县| 呼伦贝尔市| 新平| 金湖县| 华蓥市| 巍山| 印江| 冀州市| 孙吴县| 武宁县| 三穗县| 新和县| 伊宁县| 手机| 平罗县| 合作市| 邛崃市| 盐源县| 嵊州市| 丰台区| 开封县| 郧西县| 方山县| 澄江县| 长子县| 盈江县| 临汾市| 宿州市| 时尚| 常州市| 兴文县| 南丹县| 海南省| 依兰县| 迁西县|